O kancelarii

Właściciel kancelarii, pochodzący z Olkusza r. pr. Andrzej Osuch jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po studiach  pracował w Urzędzie Rejonowym w Olkuszu na stanowisku zastępcy kierownika, jednocześnie odbywając aplikację radcowską. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdobyciu cennego doświadczenia  w zakresie pracy zespołowej w związku z pracą w administracji publicznej radca prawny Andrzej Osuch założył w 1993r. własną kancelarię.

Kancelaria Radcy Prawnego „JURYSTA” działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 1993r. Nasza kancelaria, oprócz obsługi klientów indywidualnych ma w swoim dorobku uwłaszczanie przedsiębiorstw państwowych i spółek Skarbu Państwa takich jak: Zakłady Górniczo Hutnicze „BOLESŁAW” w Bukownie, Fabrykę Wentylatorów „OWENT” w Olkuszu, Górnicze Zakłady Dolomitowe S. A. w Siewierzu i inne. Kancelaria zajmowała się również obsługą prawną upadłych przedsiębiorstw. Właściciel kancelarii pełnił ponadto w latach 2000-2005 funkcję syndyka i nadzorcy sądowego przy Sądzie Rejonowym w Katowicach. Od 1994r prowadzimy również obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego.

Obecnie poza świadczeniem usług klientom indywidualnym prowadzimy obsługę prawną Gminy Wolbrom oraz takich przedsiębiorstw jak: ZSE „OSPEL” S.A. w Wierbce, będącą jednym z największych producentów osprzętu elektrycznego w Polsce, Firma P.H.U. “BUTELX” Grzegorz Kula, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “BE-TRA” K. Czeladzki, Z. Domagała, M. Talaga Sp. j., RAPID Sp. z o. o., Kocjan Kazimierz Zakład Handlowo-Usługowy “KONTUR”, LINOSZCZEL Sp. z o.o. i inne.